WebTV

Web TV

Satın alma işleminizin ardından dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek gerekli kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi alıp istediğiniz her yerden, her zaman web tv’ye ulaşabilirsiniz.

 

Spor kanallarıyla tuttuğunuz takımın maçlarını kaçırmadan,belgesel, haber ve program kanallarıyla gündemdeki gelişmeleri kesintisiz bir şekilde mobil cihazınızdan da takip edebilirsiniz.

IPTV  nedir ?

Günümüzde kablo veya uydu yayınlarına ek olarak İnternet üzerinden Televizyon Kanallarını izleyebildiğinizi biliyor muydunuz?

IPTV  test  ile dilerseniz canlı dilerseniz geçmişte ki yayınları kesintisiz, kaliteli şekilde izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Ücretsiz test isteyin.

IPTV deneme yayınlarına ek olarak kontrol amaçlı  demo yayınlarıyla yurtiçi yurtdışı binlerce kanalı izleme olanağından yararlanmak çok kolay. http://vipshareiptv.com ile televizyon dilediğiniz an tek tık uzağınızda.

Ücretsiz Deneme

Ar-Ge döneminde ücretsiz deneme yayınlarıyla ölçümlenen teknik detaylar ile izleme alışkanlıkları arşiv, geçmiş program, kayıt seçeneği, canlı izleme gibi birçok özellik gelişim göstermiştir.

Günümüzde yapımcılar ve hizmet sağlayanlar olarak yeni bir sektör haline gelen demo yayınları ve iyileştirme çalışmaları gün geçtikçe hızlanmaktadır.

Ücretsiz IPTV deneme paketleriyle  kesintisizi film, maç, talk show, canlı yayın keyiflerini yaşabililir.vipshareiptv.com ile internet üzerinden televizyon paketleri satın alabilir, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Spor -Film -Dizi

Sürekli güncel tutulan arşiv ile Dünya dizilerini takip edebileceğiniz gibi Türk Dizilerinin son bölümlerini canlı olarak izleyebilir, dilerseniz anlık kayıt ile daha sonra izleyebilirsiniz.

Test iptv yayınlarının yanı sıra arşiv ile film, dizi keyfini doyasıya yaşayacağınız deneyimi aynı zamanda canlı televizyon izleme, görüntü kaydı, geçmiş yayınları izleme gibi sizleri mutlu edecek birçok özellik bulunmaktadır.Sürekli güncel tutulan arşiv ile Dünya dizilerini takip edebileceğiniz gibi Türk Dizilerinin son bölümlerini canlı olarak izleyebilirsiniz.

İptv yayınlarımızı ücretsiz denemek için bizden Kulanıcı Adı ve Şifrenizi isteyin.